Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

SOLEO - KONCERT KLUB MEGA DISCO PALAZZO RADZYŃ PODLASKI - ANIA I HANIA

 
* MANAGEMENT, KONCERTY: 604 794 123 soleomanagement malpka gmail.com * SOLEO: JINGLE, TEKSTY, ARANŻACJE: 721 016 565 * ARANŻACJA DO ANI I HANI NA: WWW.SOLEOMUSIC.PL * Oficjalna Strona Zespołu soleomusic.pl * Autor tekstu/muzyki: Kamil Jaworski * Oficjalny FanPage: facebook.com/zespol.SOLEO * ZABRONIONE KOPIOWANIE TELEDYSKU NA INNE KANAŁY!! * ZABRONIONE KOPIOWANIE AUDIO NA INNE KANAŁY !! * SINGIEL ANIA I HANIA W iTUNES: itunes.apple.com/pl/album/ani... * SINGIEL ANIA I HANIA NA MUZODAJNI: www1.plus.pl/muzodajnia/main/a... * Ustaw "ANIA I HANIA" jako sygnał oczekiwania na połączenie: PLUS: 212.2.118.135/app?service=exte... T-MOBILE: granie.t-mobile.pl/ PLAY: playthemusic.pl/rbt/utwor.... ORANGE: halogranie.orange.pl/utwor/kup... HEYAH: csa.heyah.pl/app?component=%24... * Tekst Utworu SOLEO - ANIA I HANIA Zwr. 1 Tak się zaczyna moj kolejny szary dzień, kumple w robocie a ja jeszcze śpie. Otwieram oczy słysze jakiś głos, cholera jasna co za szok !!!! Dwie młode panie w łózku mym, sa rozebrane ale wstyd, co ja mam zrobić? wiać czy nie? Co teraz będzie? Kto to wie ? Ref. Ania po lewej Hania po prawej, takie niegrzeczne i takie nagie, zaraz się zbudzą i mnie dopadną, może się schowam to mnie nie znajdą. x2 Zwr. 2 Jak to możliwe, że dziewczyny w łóżku dwie? Zawsze mÓwiłem jedna więcej nie, przecieram oczy, patrze to nie żart, a budzik dzwoni pora wstać. To będzie koniec, złapią mnie. Muszę uciekać, ukryć się. Gdzie moja wina ? Gdzie mój błąd ? Zabieram rzeczy, znikam stąd ! Ref. Ania po lewej Hania po prawej, takie niegrzeczne i takie nagie, zaraz się zbudzą i mnie dopadną, może się schowam to mnie nie znajdą. x2

 


MusicSoleo
 
Data pliku video: 2013-11-02, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  radzyński

  Powiat radzyński -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w mieście Radzyń Podlaski. Został on utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Radzyń Podlaski, Borki, Czemierniki, Kąkolewnica, Komarówka Podlaska, Radzyń Podlaski, Ulan Majorat, Wohyń. Na obszarze 965,1 km² mieszka 61 tys. osób.

  Każdy turysta powinien zwrócić uwagę na Radzyńską Krainę Serdeczności. Jest to turystyczna marka powiatu. Przewodnik audio pozwoli na interaktywną wycieczkę po mieście, a drugi z nich zabierze nas na tereny, gdzie zaznamy bezpośredniego kontaktu ze środowiskiem naturalnym. Szczególnie uradowani będą amatorzy ornitolodzy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola