Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

VI Ogólnopolskie Mistrzostwa w Podciąganiu na drążku - Radzyń Podlaski 2018

 
W niedzielę, 8 lipca odbyło się wydarzenie, które na stałe jest wpisane w kalendarz imprez miasta Radzyń Podlaski. O tym zapewnił również burmistrz Jerzy Rębek. ORGANIZATOR: FORM FITNESS Szósty raz Form Fitness Radzyń Podlaski i Strength Workout Poland zaprosili na zawody w podciąganiu się na drążku w naszym mieście sportowców z całej Polski, a nawet zza granicy. Przyjechali siłacze z Krakowa, Biłgoraja, Lublina, a nawet Libanu. Była krew, pot lał się strumieniami, a nawet pojawiły się łzy szczęścia, po pobiciu przez uczestnika swojego życiowego rekordu. To wszystko zorganizowane w szczytnym celu. Podczas wydarzenia odbyła się licytacja oraz były zbierane datki na leczenie Bartłomieja Roli, chorującego na zanik mięśni. W tym roku odwiedziła nas rekordowa liczba zawodników. W podciąganiu na drążku brało udział 42 uczestników, w tym 2 kobiety. Tradycyjnie formuła zawodów polegała na pokonywaniu kolejnych etapów. Mistrzostwa rozpoczęły się od 5-ciu podciągnięć, równolegle na 3 stanowiskach. Każdy zawodnik który wykonał serie przechodził do kolejnego etapu, w którym do wykonywane było o jedno podciągnięcie więcej. Najlepsi zawodnicy wykonali 20 etapów. Do końcowego etapu, w którym trzeba było wykonać 24 podciągnięcia zakwalifikowało się 3 zawodników: Jakub Nawrot, Danny Hannoush i Kacper Panas. Ostatecznie, po raz czwarty, w radzyńskich Mistrzostwach zwyciężył Jakub Nawrot, wykonując łącznie 287 podciągnięć! Drugą konkurencją były przysiady w kamizelce 20kg w czasie 2 minut. W tym zmaganiu brały udział wyłącznie kobiety. Najlepszy wynik, 82 przysiady, wykonała Kamila Kubik z Piastowa, która brała udział we wszystkich wcześniejszych konkurencjach. Drugie miejsce (73 przysiady) trafiło do Moniki Chmielarz ze Złotej, natomiast trzecie miejsce (64 przysiady) uzyskała Magdalena Małek z Biłgoraja, która również startowała we wszystkich konkurencjach. Podczas wydarzenia zebrano 3 818,80 złotych na rehabilitację Bartka Roli. Wspólne zdjęcie Mistrzostwa wsparli: Strength Workout Poland, MOSiR, Pauza Restauracja & Hotel - Radzyń Podlaski, PUK Sp. Z. O.O. w Radzyniu Podlaskim, Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski, Urząd Miasta Radzyń Podlaski, Radzyński Ośrodek Kultury, Serenada, Red is Bad, Nasze Tygryski, Radio Podlasie, glodny24.pl, Flow Media, iledzisiaj.pl, Wspólnota Radzyńska, Ghetto Workout Poland, Benefit Systems, Jubiler Dariusz Niewęgłowski, Ghetto Workout, Ekstreme Workout oraz Polskie Radio Lublin. Foto, Wideo, Oprawa muzyczna podczas wydarzenia i realizacja: FLOW MEDIA flowmedia.com.pl

 


Flow Media
 
Data pliku video: 2018-07-10, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  radzyński

  Powiat radzyński -powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w mieście Radzyń Podlaski. Został on utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Radzyń Podlaski, Borki, Czemierniki, Kąkolewnica, Komarówka Podlaska, Radzyń Podlaski, Ulan Majorat, Wohyń. Na obszarze 965,1 km² mieszka 61 tys. osób.

  Każdy turysta powinien zwrócić uwagę na Radzyńską Krainę Serdeczności. Jest to turystyczna marka powiatu. Przewodnik audio pozwoli na interaktywną wycieczkę po mieście, a drugi z nich zabierze nas na tereny, gdzie zaznamy bezpośredniego kontaktu ze środowiskiem naturalnym. Szczególnie uradowani będą amatorzy ornitolodzy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola